LIPINKI, UL. WIOSENNA 5A05-200 WOŁOMIN

PN - PT9:30 - 18:00

+48 22-188-52-95biuro@netengine.pl

O Nas Dowiedz się coś więcej na nasz temat.


NETENGINE posiada wieloletnie doświadczenie w dostarczaniu sprzętu i rozwiązań IT o najwyższych, światowych standardach. Nasz zespół to młodzi, kreatywni ludzie, których połączyło przekonanie, że innowacyjność to priorytet każdego, kto pragnie być konkurencyjny na światowych rynkach.


Nasza idea jest prosta: staramy się umiejętnie wyczuwać trendy rynkowe. Nie siedzimy w miejscu, obserwujemy, uczymy się od najlepszych i wdrażamy/działamy. Mamy mocną sieć partnerów nie tylko w Polsce i krajach Unii Europejskiej, ale również na Bliskim i Dalekim Wschodzie. Wierzymy, że tym co mobilizuje do współpracy, jest pełna pomoc i wsparcie ze strony dystrybutora oraz integralność rozwiązań i łatwość rozbudowy oferty. Należymy do Związku Przedsiębiorców i Pracodawców. Nieraz z ust naszych partnerów słyszymy: i znów byliście pierwsi.


Na bazie naszego wieloletniego doświadczenia możemy śmiało stwierdzić, że najważniejsze jest partnerstwo. Co to znaczy? To przede wszystkim umiejętność wpisania się w biznes naszego partnera, poznanie jego klientów, strategii, planów. Wspólne działania prowadzą zawsze tylko do jednego – do silniejszego zaistnienia na rynku.


Rewolucja technologiczna otworzyła ogromne możliwości przed uczestnikami rynku sprzedaży. Niezwykle ważną rolę odgrywają na nim dystrybutorzy. Z jednej strony muszą ciągle wprowadzać innowacyjne rozwiązania, z drugiej pilnować specyfiki lokalnych modeli biznesowych. Na tym rynku dobre planowanie może zaoszczędzić klientowi wielu problemów. Tyle teoria – my przekuwamy ją w czystą praktykę.


A po godzinach? Nie, wcale nie wracamy do domu i nie padamy zmęczeni przed telewizorem z puszką piwa w ręku. W naszym zespole jest miłośniczka zdrowego żywienia, pasjonat dronów, prawie zawodowy jeździec oraz trener personalny. Biznes, technologia, ludzie – oto, co nas kręci ;)


Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.

Mamy historię stowrzoną o Nas specjalnie dla Ciebie ;)

Czytaj więcej