LIPINKI, UL. WIOSENNA 5A05-200 WOŁOMIN

PN - PT9:30 - 18:00

+48 22-188-52-95biuro@netengine.pl

Marki Własne Produkty których mamy status dystrybutora na Polskę.


Shenzhen TG-NET Botone Technology CO Ltd jest jednym z wiodących producentów sieciowych urządzeń komunikacyjnych w Chinach. W swojej ofercie NETENGINE posiada pełne portfolio tego producenta.


Siedziba spółki znajduje się w Shenzhen, a jej biura mają siedziby w największych miastach w całym kraju. W celu rozwoju technologii i produktów TG-NET otworzył niedawno dwa centra badawczo-rozwojowe w Shenzhen i Szanghaju, w których zatrudnił profesjonalny zespół inżynierów. Obecnie badania koncentrują się wokół dalszego rozwoju technologii Ethernet, urządzeń sieciowych typu router, technologii bezprzewodowej, modułów zasilania i produktów związanych z bezpieczeństwem w sieci.


TG-NET od lat kładzie nacisk na innowacyjność i nowoczesność rozwiązań w technologiach IT. Każdego roku przeznacza 15% swojego zysku ze sprzedaży na cele badań i rozwoju. Firma dąży do wprowadzenia na rynek nowej generacji rozwiązań sieciowych poprzez nacisk położony w równym stopniu na rozwój podstawowych urządzeń sieciowych, jak i na bezpieczeństwo w sieci i zarządzanie nią. Podstawą nowej generacji rozwiązań sieciowych będzie między innymi nowy rodzaj baz danych.


Zespół TG-NET wyznaje bliskie i nam zasady. Wierzymy, że sukces w biznesie pochodzi z sukcesu klienta, szczerości i zaufania, otwartości i przedsiębiorczości, innowacyjności i jakości oraz pracy zespołowej. Kierując się tymi podstawowymi wartościami, TG-NET stworzył solidny system zarządzania pracą i jakością. Celem TG-NET jest pozostanie w czołówce światowych producentów urządzeń sieciowych.

Strona internetowa TG-NET

Mamy historię stowrzoną o Nas specjalnie dla Ciebie ;)

Czytaj więcej