LIPINKI, UL. WIOSENNA 5A05-200 WOŁOMIN

PN - PT9:30 - 18:00

+48 22-188-52-95biuro@netengine.pl

Import & Eksport Współpraca w kraju, Unii i poza nią.


Celem NETENGINE jest dostarczanie najnowocześniejszych i najlepszych rozwiązań technologicznych klientom z sektora IT. Od wielu lat zajmujemy się dystrybucją urządzeń sieciowych, sprzętu komputerowego i elektroniki użytkowej wszystkich największych producentów światowego IT. Mamy doświadczenie we współpracy biznesowej z partnerami z czołówki krajów, gdzie inwestycje w zakresie nowych technologii są jednym z najważniejszych czynników wzrostu gospodarczego: Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Kataru, Chin.


Wybierając NETENGINE, wybierasz nowoczesnego dystrybutora wychodzącego poza tradycyjne ramy biznesu, wykorzystującego innowacyjne rozwiązania w zakresie zamówień i logistyki. Naszym dostawcom i partnerom oferujemy o wiele więcej niż standardową dystrybucję. Wartością dodaną, stanowiącą naszą przewagę wobec konkurencji, jest stałe poszerzanie działalności o usługi związane z logistyką.


Rozumiemy specyfikę biznesu i prowadzimy ciągły monitoring rynku pod kątem optymalizacji, wydajności i efektywności oraz pespektyw rozwoju. Obserwujemy światowe trendy i weryfikujemy dostępne rozwiązania, dzięki czemu wybieramy rozwiązania najlepiej odzwierciedlające potrzeby naszych partnerów.


NETENGINE bazuje na solidnych podstawach personalnych i biznesowych i wspólnie z naszymi partnerami chcemy budować nowe standardy na rynku dystrybucji IT.

Mamy historię stowrzoną o Nas specjalnie dla Ciebie ;)

Czytaj więcej